Обслуговування покрівлі

НАШІ ПОСЛУГИМонтаж панелі даху

Ми маємо понад 35 років досвіду обслуговування клієнтів, маємо повну ліцензію, зобов’язання та страхування та ставимося до всіх, з ким працюємо, як до рідних.
БЕЗПЕКА ІНВЕСТИЦІЙ
Захистіть свої інвестиції в нерухомість, обслуговуючи дах, забезпечуючи його довгострокову цінність і структурну цілісність.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Добре доглянутий дах підвищує енергоефективність, знижуючи витрати на опалення та охолодження і сприяючи сталому розвитку.
ПОДОВЖЕНИЙ ТЕРМІН ЖИТТЯ ДАХУ
Регулярне технічне обслуговування подовжує термін служби покрівлі, заощаджуючи ваші гроші на передчасній заміні та зберігаючи вартість вашого майна.
КОНТРОЛЬ ПОШКОДЖЕННЯ
Зберігайте контроль над потенційною шкодою, вирішуючи проблеми на ранніх стадіях, запобігаючи дорогому ремонту та руйнуванню конструкції.

Телефонуйте +380979132510 у будь-який час краще з 10 до 17
для безкоштовної оцінки!

НАШІ ПОСЛУГИВстановлення та обслуговування

Незалежно від того, чи хочете ви оновити поточний дах або встановити новий, ми можемо швидко та ефективно вирішити будь-яку проблему.
1
Я дуже вмілий. Чи можу я зробити дах самостійно?

Покрівельні роботи вимагають досвіду та дотримання техніки безпеки. Найкраще найняти професіонала, щоб забезпечити якість і уникнути небезпеки

2
У мене протікає дах. Чи мені доведеться змінювати весь дах?

Витік може сигналізувати про серйозні проблеми. Інспекція визначить, чи потрібен ремонт або заміна для довготривалого захисту

3
Раніше в мене ніколи не було вентиляційного гребеня. Навіщо мені це потрібно зараз?

Вентиляційний гребінь покращує вентиляцію, запобігаючи накопиченню вологи та подовжуючи термін служби покрівлі завдяки збереженню її структури

РОБОЧІ ГОДИНИ
Пн - Пт 10.00 - 17.00
Субота та Неділя ВИХІДНИЙ
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
вулиця Промислова, 4А,
Київ, 02000
КАЛЛ ЦЕНТР
+38-097-913-25-10
Зателефонуйте нам
НАПИШІТЬ НАМ
lead@strikha.com.ua

Стріха, 2010 – 2024 © Всі права захищені